Boya Sandığı Sanat ve Tasarım Atölyesi

Boya Sandığı sayfası, ahşap, seramik,cam, galvaniz üzerine dekoratif boyama teknikleri ve bu tekniklerle çalışılmış örnekleri takip edebileceğiniz, tasarımlarınızda kullanabileceğiniz görsel malzemeleri bulabileceğiniz, hobi dünyası ve el sanatları konularında en yeni haberleri alabileceğiniz, boyama teknikleri ile ilgili hızlandırılmış derse niteliğindeki video eğitimleri bulabileceğiniz bir sayfadır. Çok yakında da dekoratif ve kişisel hediyelikler satın alabileceksiniz.

Boya sandığı Sanat ve tasarım Atölyesi yeni kurulmuş olmasına karşın kurucularından; Serpil Eskioğlu uzun yıllar İsmek ve Halk Eğitim Merkezlerinde öğretmenlik yapmıştır.

Hedefimiz; sektörde lider bir marka olabilmek, hobi dünyası, özellikle de sert zemin dekoratif boyama konusunda gerek tasarımlarımız gerekse yaptığımız özenli titiz ve özgün çalışmalarla trend oluşturmaktır.
Boya Sandığı Sanat ve Tasarım Atölyesinin misyonu sektörde ucuz herkesin ulaşabileceği, kalite ve güvenirlilikten ödün vermeyen özgün ve kişiye özel tasarımlar oluşturmak ve sizlerin beğenisine sunmaktır.

Özellikle son yıllarda ucuz olması nedeniyle tüm piyasayı tekeline alan uzak doğu kökenli dekorasyon malzemeleri her mağazada rastladığımız tek tip fabrikasyon ve kullanılan ham madde ve boyalar açısından güvenirliliği tartışılan ürünlere, kalitemizle ve kullanılan su bazlı ve çevre dostu sağlığa zararı olmayan malzemelerle kişiye özel tasarımlarımızla rekabet etme konusunda son derece idaalıyız.
Kendi tasarımımız olan ürünlerin yanı sıra, sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza özel cevap verebilecek uygun ekip ve donanıma sahibiz. Üretmiş olduğumuz ürünlerin yanı sıra kendi zevkinize ve dekorasyonunuza uygun taleplerde bulunabilirsiniz.

Atölye çalışmalarımıza katılmak isterseniz, bize ulaşarak randevu alabilir, kursumuz ve ders planımız ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlerin zaman ve programına uygun atölye çalışmaları ve ders planınızı beraberce belirleyebilirsiniz.

Dersler konusunda herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Hafta içi hergün 11:00-16:00 saatleri arasında atölyemiz açıktır.

Eğer konuya ilginiz varsa, ahşap boyama konusunda kariyer yapmak ve bunu mesleğiniz haline dönüştürmek niyetindeyseniz ya da kısa ve boş vakitlerinizi bu tür eğlenceli bir faaliyetle geçirmeyi düşünürseniz bir gün buyurun gelin atölyemizde 1 günlük tanıtım dersimize katılın.

İLKEMİZ; KALİTE, GÜVEN, HERKESİN ULAŞABİLECEĞİ FİYAT, ÖZGÜN TASARIMLAR...

Bu gün yeni bir gün ve yeni şeyler yapmak lazım diyorsanız, kendi tasarladığınız ve size özel kişisel ve dekoratif malzemelerle donattığınız yaşam alanınızda daha büyük keyif alarak ve konuklarınıza kendi küçük sanat eserlerini sunmanın hazzını yaşamak hoşunuza gitmez mi?
Ahşap boyama kısa sürede ve kolayca öğrenebileceğiniz bir uğraştır. Özel beceriniz olması gerekmez. Çok kısa sürede profesyonel kişilerle sistemli bir şekilde çalışarak öğrenebilir ve kendi elinizden çıkan objeleri hayret heyecan ve mutlulukla izleyebilirsiniz.

Daha da iyisi; evinizde görmekten sıkıldığınız, eskiyen, atmayı düşündüğünüz mobilyalarınız, dolaplarınız yada dekoratif objeleriniz varsa sakın ola atmayınız. Boya Sandığı Sanat ve Tasarım Atölyesi eskiyi değerlendirme ve geri dönüşüm proje derslerine katılarak , eşyalarınıza yepyeni ve modern bir çehre kazandırmak tamamen sizin elinizde örnek çalışmaları sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Ayrıca; kurucumuz Serpil Eskioğlu  doğa sever bir kişi olduğundan dolayı bu konuyu da kendilerine misyon edinmiş ; çöp, atık olarak görülen bazı materyalleri kullanarak bunlara yeniden hayat veren tasarımlarla , Doğa Dostu projeler adı altında bir uygulamaya da ders planı içinde yer vermişlerdir.

Ders Süresi;
Eylül-Temmuz ayları arasında hafta içi 11:00-16:00 saatleri arasında ders verilmektedir. Tüm teknikleri öğrenmek için 1 yıllık ders programımızı tamamlamanız gerekmektedir.

Ders Planı

Malzeme ve atölye tanıtımı

Objeyi (MDF,cam,galvaniz, polyester, seramik, sabun, mum vs.) boyaya hazırlama
MDF objelerde Zımparalama

Süsleme Teknikleri

1.Dekopaj
2. 3 Boyutlu kabartma dekopaj
3.Kolaj
4.Peçete
5.Stencil
6. Rölyef Stencil
7.Stamp
8. Hamur Kabartma

Vernikleme
1. Fırça ile sürülen su bazlı vernik
2. Fırça ile sürülen sentetik vernik
3. Sprey vernik
4. 100 kat vernik
5. Sır vernik

Zemin boyama Teknikleri
1. Mum eskitme
2. Boya Çatlatma
3. Antik resim Çatlatma
4. Antik Boya ile Eskitme
5. Yağlı Boya Eskitme
6. Budaklama
7. Doku Tekniği
8. Varak Kaplama
9. Bez Yuvarlama
10.Tuğla Görünümlü Boyama
11. Deri Görünümü
12. Boya ile
13. Peçete ile
12.Transfer
13. Ekose ve Çizgi Çalışması
14. Yalancı Mozaik
15. Deniz Süngeri ile Doku
16.Cama Peçete, dekopaj, 3 boyutlu dekopaj Yapıştırma
17.Kumaşa Peçete ve Kumaş Yapıştırma
18. Kumaşa transfer
19. Eskiyi Değerlendirme Projesi
20. Doğa Dostu Projeler

Atölyemizi ev sıcaklığında dekore ettik, sohbetler yeni dostluklar, stresten arınma ve verimli vakit geçirmek istiyorsanız. Bize ulaşın aramıza katılın.

Sevgiyle kalın 
Dip not: 5. Etap site yönetimine katkılarından dolayı teşekkürü borç biliriz.

 
Keywords: 
İnternet üzerinden satışlarımız yakında başlıyor

Ürünlerimizden yada istek ve ihtiyaçlarınıza özel tasarlayacağımız ürünlerden sipariş edebileceğiniz. "DÜKKAN" çok yakında hizmetinizde. devamı

Online Eğitim

Boyama teknikleriyle ilgili hızlandırılmış ders niteliğindeki videoları sayfamızdan takip edebilirsiniz. devamı

Mayıs ayında sergimiz olacak

Mayıs ayı içerisinde planladığımız büyük sergimizde buluşmak dileğiyle. Gün ve saat ayrıntılarının duyurusunu da buradan takip edebilirsiniz. devamıCopyright © 2014 Designed by Polaris Dizayn All rights reserved.